ASUS ROG Strix OLED XG32UCWMG 31.5" 4K UHD gaming monitor (Zwart, 2x HDMI, DisplayPort, 3x USB-A, USB-B, USB-C, 240 Hz)
Productomschrijving
De ROG Strix OLED XG32UCWMG is een 32" 4K TrueBlack Glossy WOLED gaming monitor ontworpen voor veeleisende gamers en professionele makers en biedt een refresh rate van 240 Hz en een responstijd van 0,03 ms grijs-naar-grijs (GTG) voor superscherpe en vloeiende beelden.
Om de game-ervaring van gebruikers te verbeteren zijn er uitgebreide connectiviteitsopties, waaronder DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 en USB-C met 15 W Power Delivery.Art-Nr.: 100142907