ASUS ROG Strix XG27AQWMG 26.5" gaming monitor (Zwart, 2x HDMI, DisplayPort, 2x USB-B, 280 Hz)
Productomschrijving
De ROG Strix OLED XG27AQWMG is een 27" QHD TrueBlack Glossy Tandem OLED gaming monitor die scherpe beelden biedt en voorzien is van Tandem OLED-technologie die 15% hogere piekhelderheid, 25% breder kleurvolume en een 60% langere levensduur biedt in vergelijking met vorige generatie WOLED-monitoren. De monitor is vanuit de ASUS OLED Care Pro suite voorzien van de nieuwe Neo Proximity Sensor en kan daarmee detecteren wanneer de gebruiker weg is en automatisch overschakelen naar een zwart scherm om inbranden van het paneel te voorkomen. Dankzij een compacte voet neemt de XG27AQWMG minimale ruimte in op het bureau. Bovendien biedt het gebruikers een uitgebreide reeks aansluitmogelijkheden, waaronder DisplayPort 1.4 (DSC), HDMI 2.1 en USB-hub.Art-Nr.: 100165597