ASUS ROG Strix XG27UCS Gen2 (XG27UCSR) 27" 4K UHD gaming monitor (Zwart, DisplayPort, HDMI, USB-C, AMD FreeSync, 160Hz / 324Hz)
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
Til je game-ervaring naar een hoger niveau met de ASUS ROG Strix ROG Strix XG27UCS Gen2 (XG27UCSR), zorgvuldig ontworpen met het oog op gebruiksgemak en prestaties. Dompel jezelf onder in de game met Frame Rate Boost, waarmee je de monitor via een sneltoets eenvoudig kunt omschakelen naar een 1080p-modus met 324 Hz voor esports-klare prestaties en een razendsnelle responstijd van 0,3 ms (min.). Overwin uitdagingen moeiteloos met AI-aangedreven functies en verbeter je connectiviteitsopties met de toevoeging van een veelzijdige Type-C-aansluiting, zodat je voorop blijft lopen terwijl je geniet van het gemak van moderne connectiviteit.
Ongeëvenaarde visuele schittering
Baanbrekend dual-mode-scherm
De ROG Strix XG27UCSR-gamingmonitor doorbreekt de traditie met een verbazingwekkende dual-mode-functie. Met dit 27-inch gamingbeeldscherm kun je met slechts één druk op een sneltoets schakelen tussen verbluffende 4K op 160 Hz en adembenemende Full-HD op 324 Hz-beelden.