Indringende snelheid en beelden
Domineer het slagveld met de ROG Strix OLED XG34WCDMS, een 34” (3440 x 1440) Tandem QD-OLED monitor. Met een ultrasnelle verversingssnelheid van 280Hz en een razendsnelle GTG-responstijd van 0,03 ms wordt elk frame met ongeëvenaarde vloeiendheid en precisie weergegeven, waardoor wordt afgerekend met bewegingsonscherpte en ghosting, voor een echt competitief voordeel bij snelle gaming. Het gebogen 1800R paneel omsluit je gezichtsveld voor een ongelooflijk meeslepende visuele ervaring.
Neo Proximity Sensor
Let op: voor de beste resultaten moet de monitorsensor schoon en stofvrij zijn.
Veel aansluitmogelijkheden
Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | E (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 26 kWh | ||
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G (A - G) | ||
| Energieverbruik HDR per 1000h | 34 kWh | ||
| Energieverbruik SDR | 34 Watt | ||
| Energieverbruik stand-by en uitgeschakeld | 0,5 Watt | ||
| Resolutie | 3.440 x 1.440 pixels | ||
| Type | Gaming monitor | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 4711636454414 | ||
| Fabrikantcode | 90LM0D20-B01971 | ||
| Serie | ROG Strix | ||
| Geschikt voor | Gaming | ||
| Beeld | Type | Non-Glare | |
| Formaat | 21:9 | ||
| Curved | Ja (Radius: 1.800R) | ||
| Technologie | QD-OLED | ||
| Paneel techniek | OLED | ||
| Functies | QHD/WQHD, HDR Ready, HDR10 | ||
| Refreshrate | 280 Hz | ||
| Kijkhoek (10:1) | Horizontaal | 178 ° | |
| Verticaal | 178 ° | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Pixelafstand | horizontaal | 0,231 mm | |
| verticaal | 0,231 mm | ||
| Kleuren | 1.073,7 miljoen | ||
| Reactietijd | GtG | 0,03 ms | |
| Contrast | Dynamisch | 1.500.000 :1 | |
| Statisch | 1.300 :1 | ||
| Frequentie | Verticaal | 60 - 280 Hz | |
| horizontaal | 89 - 463 kHz | ||
| Ergonomie | Type | Pivot, Draaibaar, Kantelbaar, In hoogte verstelbaar | |
| Draaibaar | 25 ° links, 25 ° rechts | ||
| Kantelbaar | 5 ° vooruit, 20 ° achteruit | ||
| Hoogte verstelbaar | 110 mm | ||
| Stroomvoorziening | Eco-Off | 0,3 Watt | |
| Kenmerken | USB-C Power Delivery: 15W | Neo Proximity Sensor Kleurbereik (DCI-P3): 99% | Flicker-free | Low Blue Light | ASUS OLED Care | GamePlus | Game Visual | Extreme Low Motion Blur | DisplayWidget Center | GameFast Input technology | Shadow Boost | Aspect Control | KVM Switch | A.I. Assistant Technologie: AI Visual, Dynamic Crosshair, Dynamic Shadow Boost | ||