V7 PS19.0WA2-2E Randloze privacyfilter voor 31,8 cm (12.5") scherm (Transparant)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Productomschrijving
Dit V7 Privacy Filter is geschikt voor een laptop met een breedbeeld (16:9) lcd-scherm van 48,3 cm (19"). Art-Nr.: 1931287
Specificaties
| Type | Privacyfilter | ||
| Kleur | Transparant | ||
| EAN | 4038489022493 | ||
| Fabrikantcode | PS19.0WA2-2E | ||
| Made in | Zuid-Korea | ||
| Geschikt voor | Laptop | ||
| Compatibel met | Breedbeeld (16:9) LCD Laptop van 48,3 cm (19") | ||
| Geschikte schermgrootte | 48.3 cm / 19 '' | ||
| Eigenschappen | Anti-reflectie mechanisme | ||
| Zichtbare kijkhoek | 60 ° | ||
| Kenmerken | - 48,3 cm (19") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen - Antireflectie - LCD 16:10 - Breedbeeld - Eenvoudig aan te brengen - Eenvoudig verwijderbaar - Krasbestendig | ||
| Afmetingen | Breedte: 410 mm x Hoogte: 257 mm | ||