V7 PS22.0WA2-2E Randloze privacyfilter voor 55,9 cm (22") scherm (Transparant)
Afbeelding kan van het origineel afwijken.
Productomschrijving
Dit V7 Privacy Filter is geschikt voor een laptop met een breedbeeld (16:9) lcd-scherm van 55,9 cm (22").Art-Nr.: 1931288
Specificaties
| Type | Privacyfilter | ||
| Kleur | Transparant | ||
| EAN | 0662919043440 | ||
| Fabrikantcode | PS22.0WA2-2E | ||
| Made in | Zuid-Korea | ||
| Geschikt voor | Laptop | ||
| Compatibel met | Breedbeeld (16:9) LCD Laptop van 55,9 cm (22") | ||
| Kenmerken | - 55,9 cm (22") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen - Antireflectie - LCD 16:10 - Breedbeeld - Eenvoudig aan te brengen - Eenvoudig verwijderbaar - Krasbestendig | ||
| Afmetingen | Breedte: 474 mm x Hoogte: 297 mm | ||