Verbazingwekkende HDR en OLED Contrast
Indringend Ontwerp
280 Hz refresh rate
Met een ultra-snelle verversingssnelheid van 280 Hz en een 2K high-definition display biedt deze monitor een uitzonderlijk vloeiende gamingervaring. Met FreeSync Premium Pro en NVIDIA G-Sync-compatibiliteit is de gameplay scheurvrij en stottervrij, terwijl de 0,03 ms GTG-responstijd zorgt voor perfect vloeiende bewegingen zonder enige vervaging. Duik in je games met ongeëvenaarde vloeibaarheid.
Geavanceerde tactische functies
Specificaties
| Energie-efficiëntieklasse SDR | F (A - G) | ||
| Energieverbruik SDR per 1000h | 25 kWh | ||
| Energie-efficiëntieklasse HDR | G (A - G) | ||
| Energieverbruik HDR per 1000h | 33 kWh | ||
| Beelddiagonaal | 68,58 cm (27 inch) | ||
| Resolutie | 2.560 x 1.440 pixels | ||
| Type | Gaming monitor | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 4719331872663 | ||
| Fabrikantcode | MO27Q28G | ||
| Geschikt voor | Gaming | ||
| Beeld | Type | Ontspiegeld | |
| Formaat | 16:9 | ||
| Technologie | WOLED | ||
| Paneel techniek | OLED | ||
| Functies | QHD/WQHD, HDR Ready | ||
| Helderheid | 335 cd/m² | ||
| Refreshrate | 280 Hz | ||
| Kijkhoek (10:1) | Horizontaal | 178 ° | |
| Verticaal | 178 ° | ||
| Pixelklasse | Type | 2 | |
| Pixelafstand | horizontaal | 0,229 mm | |
| verticaal | 0,229 mm | ||
| Kleuren | 1.070 miljoen | ||
| Reactietijd | GtG | 0,03 ms | |
| Contrast | Statisch | 1.500.000 :1 | |
| Ergonomie | Type | Pivot, Draaibaar, Kantelbaar, In hoogte verstelbaar | |
| Draaibaar | 15 ° Links, 15 ° Rechts | ||
| Kantelbaar | -5 ° Voor, 21 ° Terug | ||
| Hoogte verstelbaar | 130 mm | ||
| Luidspreker | Aantal | 2 | |
| Uitgangsvermogen | 5 Watt | ||
| Wandmontage | VESA compatibel (100 x 100 mm) | ||