LG 32MR50C-B 31.5" curved monitor (Zwart, HDMI, VGA)
Op voorraad
Productomschrijving
Het LG 32MR50C-B 32" UltraWide Full HD (1920x1080) VA scherm met 1500R buiging en een randloos ontwerp brengt elk detail tot leven en ervaar je een breed kleurengamma met gedetailleerde kleuren en contrast. Voor een meeslepende ervaring bij het spelen van de nieuwste HDR-games, het bekijken van films en foto's. Aangezien er meerdere programma’s tegelijkertijd getoond kunnen worden is het ook ideaal voor multitasken tijdens het werk.
Een reactietijd van 5 ms (GtG) en een refreshrate van 100 Hz zorgen ervoor dat beeldframes vloeiend worden weergegeven. Dit helpt gamers om snel het volgende frame te zien en snel te reageren op tegenstanders, terwijl ze gemakkelijk op doelen kunnen richten. Art-Nr.: 1929172