- Bose Professional VB1 en VB-S
- Neat Bar en Bar Pro
- Poly Studio, Studio X70 en Studio X30
- Jabra Panacast 50
- Logitech Meetup, Rally Bar, Rally Bar Mini, Rally Bar Huddle en Rally Plus
- Cisco Webex Room Kit Plus
- Yealink MSpeaker II, MeetingBar A30, MeetingEye 400 en MeetingEye 600
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Wit | ||
| EAN | 8717371443757 | ||
| Fabrikantcode | AV2-500WH | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Geschikt voor | Voor schermen tot 110 inch en de meeste videobars | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 109,22 - 279,4 cm (43 - 110 '') | |
| Materiaal | Staal | ||
| VESA-standaard | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 500 mm, 400 x 600 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm, 600 x 500 mm, 600 x 600 mm, 800 x 200 mm, 800 x 400 mm, 800 x 500 mm, 800 x 600 mm | ||
| Aantal ondersteunde apparaten | voor 2 Apparaten | ||
| Afmetingen | Breedte: 900 mm x Hoogte: 416 mm x Diepte: 31 mm | ||