De zwarte VESA-platen en crossbar van de NEXT One integreren stijlvol met de zwarte achterkant van je scherm. De DS75S-950BL2 is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 of 100x100 mm. Voor afwijkende gatenpatronen heeft Neomounts diverse optionele VESA-adapterplaten in het assortiment. De monitorarm is voorzien van een Quick-release VESA-systeem en wordt geleverd met zowel een topfix bureauklem als doorvoer voor snelle en eenvoudige installatie.
Specificaties
| Type | Monitorarm | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371441579 | ||
| Fabrikantcode | DS75S-950BL2 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Monitoren | |
| Aan/op | Tafels | ||
| Geschikt voor | Voor twee schermen tot 32" | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging, Klem | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 43,18 - 81,28 cm (17 - 32 '') | |
| Materiaal | Aluminium | ||
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +60 ° tot -60 ° | |
| Draaibaar | ± 90 ° | ||
| Zwenkbaar | ± 90 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 191 mm - 527 mm | ||
| Afstand | Wand | 204 - 741 mm | |