De FPMA-C100 heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van dit product 12 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm, 100x100 mm en 200x100 mm. Heb je een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kan je dit oplossen met een VESA verloopplaat.Art-Nr.: 256450
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371440879 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-C100 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Aan/op | Bedekken | ||
| Geschikt voor | voor flat screens t/m 30" (76 cm) | ||
| Bevestigingstype | Om op te hangen | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 25,4 - 76,2 cm (10 - 30 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +180 ° tot -180 ° | |
| Draaibaar | ± 360 ° | ||
| Zwenkbaar | ± 180 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 79 mm - 129 mm | ||