De NS-DPOS100BLACK heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 32". Het draagvermogen van de arm is 15 kg. Dit product is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm.
Deze monitorarm wordt geleverd inclusief installatiemateriaal.Art-Nr.: 1849607
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371447465 | ||
| Fabrikantcode | NS-DPOS100BLACK | ||
| Montage of bevestiging | Van | Monitoren | |
| Aan/op | Tafels | ||
| Geschikt voor | Schermen t/m 32" | ||
| Bevestigingstype | Neerzetten | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 25,4 - 81,28 cm (10 - 32 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm | ||