De PLASMA-M1700E is geschikt voor schermen t/m 70" (178 cm). Het draagvermogen van dit product is 50 kg voor het scherm, 10 kg voor de multimedia plank en 5 kg voor de camera plank. De multimedia plank is in hoogte verstelbaar van 42,5 tot 62,5 cm. De cameraplank is in hoogte verstelbaar van 187,8 tot 205,3 cm. De steun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 200x200 mm t/m 600x400 mm. Deze standaard is voorzien van geremde wielen en hierdoor gemakkelijk te verplaatsen.
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371445003 | ||
| Fabrikantcode | PLASMA-M1700E | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie | |
| Aan/op | Voeten | ||
| Geschikt voor | Eén LCD/LED/PLASMA scherm t/m 70" (178 cm) en een camera | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 81,28 - 177,8 cm (32 - 70 '') | |
| Materiaal | Staal | ||
| VESA-standaard | 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 400 x 600 mm, 440 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +10 ° tot -10 ° | |
| Hoogte verstelbaar | van 154 mm - 170 mm | ||