De FPMA-C050SILVER heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 30" (76 cm). Het draagvermogen van dit product 20 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm of 100x100 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van de VESA verloopplaten.Art-Nr.: 1624915
Specificaties
| Type | Plafondhouder | ||
| Kleur | Zilver | ||
| EAN | 8717371442385 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-C050SILVER | ||
| Montage of bevestiging | Van | Monitoren | |
| Aan/op | Bedekken | ||
| Geschikt voor | schermen t/m 30" (76 cm) | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 25 - 76 cm (10 - 30 '') | |
| VESA-standaard | 50 x 50 mm, 75 x 75 mm, 100 x 100 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +20 ° tot -20 ° | |
| Zwenkbaar | ± 180 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 600 mm - 850 mm | ||