De FPMA-C200 heeft 1 draaipunt en is geschikt voor schermen t/m 40" (102 cm). Het draagvermogen van dit product 20 kg. De plafondsteun is geschikt voor schermen met een VESA gatenpatroon van 75x75 mm t/m 200x200 mm. Heeft u een afwijkend (groter) gatenpatroon, dan kunt u dit oplossen met een van onze VESA verloopplaten. Door gebruik te maken van langere buizen (FPMA-CP100 t/m FPMA-CP250) kunt u de afstand tot het plafond verder vergroten. Deze kunnen additioneel besteld worden. Deze buis vervangt de originele buis.Art-Nr.: 148362
Specificaties
| Type | Bevestiging | ||
| Kleur | Zilver | ||
| EAN | 8717371441364 | ||
| Fabrikantcode | FPMA-C200 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie, Monitoren | |
| Aan/op | Bedekken | ||
| Geschikt voor | 10" tot 40" Schermen | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 25,4 - 101,6 cm (10 - 40 '') | |
| VESA-standaard | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +180 ° tot -180 ° | |
| Draaibaar | ± 360 ° | ||
| Zwenkbaar | ± 180 ° | ||
| Hoogte verstelbaar | van 640 mm - 1040 mm | ||
| Afstand | Plafond | max.: 90 mm | |