De WL40S-850BL18 heeft een diepte van 5-61 cm en is geschikt voor schermen met VESA gatenpatroon 100x100 tot 800x400mm.
Specificaties
| Type | Standaard | ||
| Kleur | Zwart | ||
| EAN | 8717371448905 | ||
| Fabrikantcode | WL40S-850BL18 | ||
| Montage of bevestiging | Van | Televisie | |
| Aan/op | Muren | ||
| Geschikt voor | voor flat screens tot 86" | ||
| Bevestigingstype | Schroefbevestiging | ||
| Algemeen | Beeldschermgrootte (cm) | 109,22 - 218,44 cm (43 - 86 '') | |
| VESA-standaard | 100 x 100 mm, 100 x 150 mm, 100 x 200 mm, 120 x 120 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 100 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 440 x 400 mm, 500 x 400 mm, 600 x 200 mm, 600 x 300 mm, 600 x 400 mm, 680 x 300 mm, 800 x 200 mm, 800 x 400 mm | ||
| Ergonomie | Kantelhoek | van +15 ° tot -3 ° | |
| Draaibaar | Ja | ||
| Zwenkbaar | ± 35 ° | ||
| Afstand | Wand | 50 - 610 mm | |
| Aantal ondersteunde apparaten | Voor 1 Apparaat | ||
| Draagkracht | 60 kg | ||
| Afmetingen | Breedte: 850 mm x Hoogte: 436 mm x Diepte: 50 mm | ||