Skyscraper - B2B - Zakelijke informatie pagina

Filters worden geladen

Netwerktechniek Ubiquiti

ASUS AVM
73-96 van 101 resultaten
13 4 5
Ubiquiti LWL kabel UOC-3 LC-LC Multi OM3 Turquoise, 3 meter
Ubiquiti LWL kabel UOC-3 LC-LC Multi OM3
Turquoise, 3 meter
  • Aansluitingen: 1x LC (stekker) op 1x LC (stekker)
  • Kabellengte: 3 meter
€ 10,99
Op voorraad
Ubiquiti UFiber Nano G router
Ubiquiti UFiber Nano G router
  • Apparaattype: Router
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Aansluitingen: 1x RJ-45 (LAN) totaal, 1PoE geschikt
  • Power over Ethernet [PoE]: 1x RJ-45-connectors
€ 73,50
Op voorraad
Ubiquiti PSU 100W AC Module voedingseenheid
Ubiquiti PSU 100W AC Module voedingseenheid
  • Stroombron: Stopcontact
  • Uitgangsvermogen: 100 Watt
€ 68,90
Op voorraad
Ubiquiti PoE Injector POE-24-24W poe-injector Zwart
Ubiquiti PoE Injector POE-24-24W poe-injector
Zwart
  • Uitgangsspanning: 24 volt
  • Kleur: Zwart
€ 11,99
Op voorraad
Ubiquiti PoE Injector POE-24-12W-G poe-injector Zwart
Ubiquiti PoE Injector POE-24-12W-G poe-injector
Zwart
(1)
  • Kleur: Zwart
€ 11,90
Op voorraad
Ubiquiti LWL kabel UOC-0.5 LC-LC Multi OM3 Turquoise, 0,5 meter
Ubiquiti LWL kabel UOC-0.5 LC-LC Multi OM3
Turquoise, 0,5 meter
  • Aansluitingen: 1x LC (stekker) op 1x LC (stekker)
  • Kabellengte: 50 cm
€ 4,99
Op voorraad
Ubiquiti LWL kabel UOC-1 LC-LC Multi OM3 Turquoise, 1 meter
Ubiquiti LWL kabel UOC-1 LC-LC Multi OM3
Turquoise, 1 meter
  • Aansluitingen: 1x LC (stekker) op 1x LC (stekker)
  • Kabellengte: 1 meter
€ 8,99
Op voorraad
Ubiquiti LWL kabel UOC-2 LC-LC Multi OM3 Turquoise, 2 meter
Ubiquiti LWL kabel UOC-2 LC-LC Multi OM3
Turquoise, 2 meter
  • Aansluitingen: 1x LC (stekker) op 1x LC (stekker)
  • Kabellengte: 2 meter
€ 9,99
Op voorraad
Ubiquiti PoE Adapters POE-24-12W poe-injector Zwart
Ubiquiti PoE Adapters POE-24-12W poe-injector
Zwart
  • Stroombron: Stopcontact
  • Uitgangsspanning: 24 volt
  • Kleur: Zwart
€ 7,99
Op voorraad
Ubiquiti POE-15-12W poe-injector Zwart
Ubiquiti POE-15-12W poe-injector
Zwart
  • Uitgangsspanning: 15 volt
  • Kleur: Zwart
€ 6,99
Op voorraad
Ubiquiti UAP-AC-M, 5 stuks  mesh access point Wit
Ubiquiti UAP-AC-M, 5 stuks mesh access point
Wit
  • Apparaattype: Mesh Access Point
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s
  • Aansluitingen: 1x RJ-45 (LAN) totaal
  • WLAN: WLAN 2,4 Ghz: 300 MBit/s, WLAN 5 Ghz: 867 MBit/s
€ 449,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti Unifi Switch Enterprise 24 XG
Ubiquiti Unifi Switch Enterprise 24 XG
  • Apparaattype: Switch
  • LAN: 100 MBit/s, 1000 MBit/s, 2500 MBit/s, 5000 MBit/s, 10 GBit/s, QSFP+ 25 GBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 24x RJ-45 (LAN) totaal
  • Interface: Desktop
€ 1.239,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  bridge Wit
Ubiquiti bridge
Wit
  • Soort antenne: WLAN
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 379,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  richtantenne Wit
Ubiquiti richtantenne
Wit
  • Uitvoering: Directionele antenne
  • Soort antenne: WLAN
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 649,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  richtantenne Wit
Ubiquiti richtantenne
Wit
  • Uitvoering: Directionele antenne
  • Soort antenne: WLAN
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 114,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  access point
Ubiquiti access point
  • Apparaattype: Access Point
  • LAN: 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 1x RJ-45 (LAN) totaal
  • WLAN: WLAN 5 GHz: 450 MBit/s
€ 101,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  repeater
Ubiquiti repeater
  • Apparaattype: Repeater
  • LAN: 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s
  • Aansluitingen: 2x RJ-45 (LAN) totaal
  • Interface: Wandmontage
€ 30,49
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  router
Ubiquiti router
  • Apparaattype: Router
  • LAN: 100 MBit/s, 1000 MBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 1x RJ-45 (LAN) totaal
  • WLAN: WLAN 2,4 GHz: 300 MBit/s
€ 79,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  richtantenne Wit
Ubiquiti richtantenne
Wit
  • Uitvoering: Directionele antenne
  • Soort antenne: WLAN
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 119,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  firewall
Ubiquiti firewall
  • Apparaattype: Firewall
  • LAN: 10 MBit/s, 1000 MBit/s, 10 GBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 8x RJ-45 (LAN) totaal
  • Interface: Desktop
€ 286,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  bridge Wit
Ubiquiti bridge
Wit
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 104,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  switch
Ubiquiti switch
  • Apparaattype: Switch
  • LAN: 10 MBit/s, 100 MBit/s, 1000 MBit/s, 10 GBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 24x RJ-45 (LAN) totaal, 16PoE geschikt
  • Power over Ethernet [PoE]: 16x RJ-45-connectors
€ 489,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  richtantenne Wit
Ubiquiti richtantenne
Wit
  • Uitvoering: Directionele antenne
  • Soort antenne: WLAN
  • Toepassingsgebied: Buiten
  • Versterking: niet beschikbaar
€ 189,00
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
Ubiquiti  switch Wit
Ubiquiti switch
Wit
  • Apparaattype: Switch
  • LAN: 10/100/1000 MBit/s, Auto-MDI/MDIX
  • Aansluitingen: 5x RJ-45 (LAN) totaal, 1PoE geschikt
  • Power over Ethernet [PoE]: 1x RJ-45-connectors
€ 156,90
Na bestelling binnen 7 dagen op voorraad
13 4 5
73-96 van 101 resultaten


Alle prijzen zijn inclusief BTW en thuiskopieheffing, exclusief eventuele verzendkosten en transactiekosten