Philips Evnia 27M2N3800A 27" 4K UHD gaming monitor (Donkergrijs, 2x HDMI, DisplayPort, 160 Hz / 320 Hz)
Op voorraad
Productomschrijving
Game op een hoger niveau met de dubbele resolutiemodus van deze Evnia 27M2N3800A 27" gaming monitor. Schakel met een simpele schakelaar naadloos tussen 3840 x 2160 bij 160 Hz en 1920 x 1080 bij 320 Hz voor ongekende veelzijdigheid en prestaties. Ervaar ook een vernieuwingsfrequentie van 320 Hz - aanzienlijk hoger dan bij standaardschermen en een ultrasnelle respons van 0,5 ms voor scherpe beelden en vloeiende gameplay. Verder biedt het ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia en een SmartImage-gamemodus, geoptimaliseerd voor gamers, voor de beste prestaties.Art-Nr.: 100145575