ViewSonic VX24G1-HD 180Hz FHD gaming monitor 24" (Zwart, 2x HDMI, 1x DisplayPort, 180 Hz)
Op voorraad
Productomschrijving
De ViewSonic VX24G1-HD is een 24 inch FHD-monitor met HDMI en DisplayPort. Hij is ook uitgerust met SuperClear® IPS-technologie, die een verbluffende beeldkwaliteit en briljante visuele prestaties levert. De hoge verversingssnelheid van 180 Hz van de VX24G1-HD zorgt voor vloeiende beelden en minimale invoervertraging. Je denkt misschien dat het niet beter kan, maar dat kan wel. Je krijgt niet alleen je werk gedaan, of het nu gaat om slopende gamesessies, video- en fotobewerking of kantoortaken, je werkt ook op een strakke, prachtig ontworpen monitor.
- SuperClear IPS-paneel
- Verversingssnelheid van 180 Hz zorgt voor vloeiende beelden