Philips 27B2G5200 27" monitor (Zilver/zwart, VGA, HDMI, DisplayPort, USB, Audio, 100 Hz)
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Productomschrijving
De Philips 27B2G5200 Business Monitor heeft een 27 inch IPS scherm met Full-HD resolutie (1920 x 1080) bij 100 Hz. Voor extra flexibiliteit is de standaard verstelbaar voor de beste positie en zijn er een VGA, HDMI en DisplayPort aansluiting en een aantal USB poorten.Art-Nr.: 1948609